PGS, wózki widłowe, serwis, części, sprzedaż, wynajem

KARIERA W PGS

Grupa PGS Sp.z o.o. jest prężnie działającą spółką, której specyfiką jest serwis, wynajem, naprawa wózków widłowych a także specjalistyczne doradztwo w dziedzinie logistyki wewnątrzzakładowej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik serwisu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Region: kujawsko-pomorski

    Opis stanowiska:
  • diagnostyka, naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych, kontrola stanu wózków i odbiór UDT
  • zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • współpraca z innym działami w firmie
    Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku technika serwisu
  • wykształcenia min. zawodowego technicznego
  • znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki wózków widłowych oraz instalacji gazowych.
  • uprawnienia UDT do konserwacji wózków widłowych, SEP
  • mile widziana dobra obsługa wózków elektrycznych Toyota i BT, uprawnienia gazowe
  • gotowość do pracy w terenie
  • wysoka dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra organizacja i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na klienta
    Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę samochód służbowy, komputer notebook, telefon GSM,
  • internet bezprzewodowy
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych na szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres naszej siedziby lub za pośrednictwem poczty email. Dane adresowe dostępne są w zakładce KONTAKT

Aplikację prosimy zakończyć poniższą formułą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).