Baoli EMEA

Marka należąca do Grupy KION

Firma Baoli powstała w 2003 roku w Chinach. Od roku 2009 jest częścią GRUPY KION AG, drugiego co do wielkości dostawcy wózków widłowych na świecie, notowanego na niemieckiej giełdzie papierów wartościowych.

W 2018 roku marka rozszerzyła i przebudowała swoją dotychczasową strukturę. Na bazie Baoli powstała nowa organizacja Baoli EMEA S.p.A., która łączy europejską wiedzę w zakresie rozwoju i inżynierii z efektywną kosztowo bazą produkcyjną w Chinach.

Siedziba główna firmy znajduje się w Mediolanie we Włoszech.  Firma prowadzi działalność w 50 krajach i  posiada ponad 350 przedstawicieli na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

We make material handling simple
We make material handling simple

Dzięki obecności na rynku międzynarodowym Baoli EMEA oferuje swoim klientom olbrzymie doświadczenie i wiedzę specjalistyczną z zakresu produkcji wózków widłowych, które stanowią ważny element intralogistyki magazynowej każdej nowoczesnej firmy.

Centralny magazyn nowych wózków w Rolo we Włoszech i jeden z największych magazynów części zamiennych w Brnie w Czechach zapewniają dużą dostępność i umożliwiają szybką dostawę zamówionego towaru w dowolne miejsce. Sprawia to, że Baoli EMEA jest elastycznym partnerem dla swoich klientów.

Baoli EMEA

Niezawodne wózki, gotowe na wszystko !

Od grudnia 2021 roku wózki widłowe z przeciwwagą produkowane są w Jinan w Chinach. Jest to piąty co do wielkości, ultranowoczesny zakład Grupy Kion, który  spełnia najwyższe standardy produkcyjne na poziomie jakości UE.

Gama oferowanych przez naszą firmę produktów Baoli obejmuje elektryczne i spalinowe wózki z przeciwwagą o udźwigu od 1,5 do 3,5 ton, a także wózki paletowe i wysokiego podnoszenia (reach truck). To solidne, bezpieczne, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane maszyny, zgodne z normą CE. Skonstruowane z podzespołów uznanych niemieckich producentów z Grupy KION, zapewniają niezawodną pracę i prostą obsługę przy zachowaniu niewygórowanych kosztów. Wózki widłowe Baoli to niedrogie rozwiązanie na każdym etapie codziennej magazynowej obsługi towarów.

Siedziba główna Baoli EMEA w Mediolanie
Siedziba główna Baoli EMEA w Mediolanie
Niezawodne wózki, gotowe na wszystko.
Niezawodne wózki, gotowe na wszystko.
Baoli EMEA

Gwarancja i wsparcie

Większość wózków widłowych Baoli oferowanych przez Grupę PGS objętych jest 2 letnią gwarancją lub limitem 4000 mth. Dzięki ciągłym, praktycznym szkoleniom w zakresie konserwacji i rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju (ponad 50 wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem w branży), użytkownicy wózków Baoli mogą liczyć na szybkie i pewne wsparcie serwisowe przez cały okres eksploatacji zakupionego wózka.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

tel. 667 880 773

WIĘCEJ
GRUPA PGS

Zaufali nam