Grupa PGS z dumą informuje, że oficjalnie zostaliśmy największym dealerem marki Baoli w Polsce.
BAOLI EMEA S.p.A. to producent wózków widłowych, który łączy w sobie europejską wiedzę w zakresie rozwoju i inżynierii z efektywną kosztowo bazą produkcyjną w Chinach. Siedziba główna firmy znajduje się w Mediolanie we Włoszech. Firma prowadzi działalność w 50 krajach i posiada ponad 350 przedstawicieli na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Od roku 2009 jest częścią GRUPY KION AG, drugiego co do wielkości dostawcy wózków widłowych na świecie, notowanego na niemieckiej giełdzie papierów wartościowych.
W ramach tej współpracy Grupa PGS będzie odpowiedzialna za dystrybucję, sprzedaż oraz serwisowanie wózków widłowych Baoli w Polsce. Ta strategiczna inicjatywa ma na celu wprowadzenie na polski rynek fabrycznie nowych, wytrzymałych i dobrze zaprojektowanych wózków, skonstruowanych z podzespołów uznanych niemieckich producentów.
Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie i lojalność. To również dzięki Wam możemy świętować ten sukces. Obiecujemy, że nadal będziemy ciężko pracować, aby spełniać Wasze oczekiwania i dostarczać produkty oraz usługi na najwyższym poziomie.
WIĘCEJ INFORMACJI O MARCE BAOLI – TUTAJ
OFERTA WÓZKÓW WIDŁOWYCH BAOLI – TUTAJ