Grupa PGS – Polska Grupa Serwisowa

Naszym celem jest sukces naszych Klientów, a kluczem do tego sukcesu są nasze produkty i usługi serwisowe.

Jesteśmy wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. Specjalizujemy się w kompleksowym i profesjonalnym serwisie wózków widłowych, długoterminowym wynajmie oraz sprzedaży i fachowym doradztwie. W swojej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe i używane znanych i cenionych producentów, podnośniki paletowe, części zamienne i osprzęt do wszystkich rodzajów wózków krajowych i zagranicznych.

W trakcie ponad 10 letniej działalności, zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu Klientów, kilka nagród w tym takie jak: Brylant Polskiej Gospodarki 2020, Gazela Biznesu 2020, Gepard Biznesu 2020. Grupa PGS  to godna konkurencja dla serwisów producenckich uznanych marek.

Obecnie w całym kraju klienci wynajmują od nas ponad 1860 wózków różnych typów. Klienci posiadający własną flotę również zaufali nam w kwestii serwisu dzięki czemu dziś mamy możliwość serwisowania kilkuset wózków widłowych zarówno czołowych (gazowych i elektrycznych), magazynowych (wysokiego i średniego składu, kompletacyjnych oraz paletowych).

Wartością nadrzędną naszych usług jest fachowy i profesjonalny zespół pracowników.

Nasi serwisanci i technicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz rzetelnością i wysoką kulturą osobistą. Stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach z zakresu obsługi bieżącej, serwisu, napraw, remontów i konserwacji zgodnie z zaleceniami UDT.

Profesjonalny zespół i nowoczesne narzędzia pracy oraz atrakcyjna oferta pozwalają sprostać wszelkim postawionym przez Państwa wymaganiom.

Główne cele Grupy PGS

  • zapewnienie Klientom najlepiej dopasowanej oferty
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • stałe podnoszenie jakości usług wykonywanych specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem

Misja Firmy

Dążenie do nowej jakości i transparentności usług serwisowych