Grupa PGS – Polska Grupa Serwisowa

Naszym celem jest sukces naszych Klientów, a kluczem do tego sukcesu są nasze produkty i usługi serwisowe.

Specjalizujemy się w kompleksowym i profesjonalnym serwisie wózków widłowych, długoterminowym wynajmie oraz sprzedaży i fachowym doradztwie. W swojej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe i używane znanych i cenionych producentów, podnośniki paletowe, części zamienne i osprzęt do wszystkich rodzajów wózków krajowych i zagranicznych.

Od czerwca 2024 roku Grupa PGS jest AUTORYZOWANYM DEALEREM MARKI BAOLI EMEA, która jest częścią GRUPY KION. Drugiego co do wielkości dostawcy wózków widłowych na świecie, notowanego na niemieckiej giełdzie papierów wartościowych.

W trakcie ponad 15 letniej działalności, zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu Klientów, kilka nagród w tym takie jak: Brylant Polskiej Gospodarki 2020, Gazela Biznesu 2020 i 2021. Dwa razy z rzędu zostaliśmy laureatami  prestiżowego rankingu przedsiębiorstw Diamenty Forbes.

Obecnie w całym kraju klienci wynajmują od nas ponad 2900 wózków różnych typów. Klienci posiadający własną flotę również zaufali nam w kwestii serwisu dzięki czemu dziś mamy możliwość serwisowania ponad 2700 wózków widłowych zarówno czołowych (gazowych i elektrycznych), magazynowych (wysokiego i średniego składu, kompletacyjnych oraz paletowych).

Wartością nadrzędną naszych usług jest fachowy i profesjonalny zespół pracowników.

Nasi serwisanci i technicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz rzetelnością i wysoką kulturą osobistą. Stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach z zakresu obsługi bieżącej, serwisu, napraw, remontów i konserwacji zgodnie z zaleceniami UDT.

To wszystko sprawia, że bez żadnych kompleksów możemy konkurować z serwisami firm producenckich, niejednokrotnie przewyższając je elastycznością i szybkością reakcji. Profesjonalny zespół i nowoczesne narzędzia pracy oraz atrakcyjna oferta pozwalają sprostać wszelkim postawionym przez Państwa wymaganiom.

Główne cele Grupy PGS

  • zapewnienie Klientom najlepiej dopasowanej oferty
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • stałe podnoszenie jakości usług wykonywanych specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem

Misja Firmy

Dążenie do nowej jakości i transparentności usług serwisowych